Wybory prodziekanów na Wydziale Fizjoterapii

Autor: Anna Kiczko | Opublikowano: 22.03.2016 | Kategoria: Wybory 2016

Wybory prodziekanów na Wydziale Fizjoterapii

Zespół dziekański Wydziału Fizjoterapii wybrany na nową kadencję. Od prawej: J.Marusiak, A.Skrzek, D.Wójtowicz, K.Rożek-Piechura (fot. M.Lewandowski)

Dzisiaj, 22 marca, odbyły się wybory na prodziekanów Wydziału Fizjoterapii w kadencji 2016-2020. Kolegium Elektorów Wydziału Fizjoterapii głosowało na kandydatury przedstawione przez dziekana-elekta, dr hab. Annę Skrzek, prof. nadzw.

Prodziekanem ds. nauki został dr hab. Jarosław Marusiak, prof. nadzw. z Zakładu Kinezjologii. Funkcję prodziekana ds. nauczania pełnić będzie dr hab. Krystyna Rożek-Piechura, prof. nadzw., kierownik Zakładu Fizjoterapii i Terapii Zajęciowej w Chorobach Wewnętrznych. Dr Dorota Wójtowicz – adiunkt w Zakładzie Diagnostyki została wybrana na prodziekana ds. studenckich.

Prodziekani-elekci na Wydziale Fizjoterapii

Dr hab. Jarosław Marusiak, prof. nadzw. – prodziekan ds. nauki

Dr hab. Krystyna Rożek-Piechura, prof. nadzw. – prodziekan ds. nauczania

Dr Dorota Wójtowicz – prodziekan ds. studenckich

Jutro, 23 marca, wybory do Senatu na poszczególnych wydziałach, w kuriach wyborczych.

Ostatnia aktualizacja: 23 marca 2016 09:28:45