"Drzwi otwarte" na AWF we Wrocławiu

Autor: Anna Kiczko | Opublikowano: 31.03.2016 | Kategoria: Informacje

"Drzwi otwarte" na AWF we Wrocławiu

Zapraszamy w sobotę – 2 kwietnia wszystkich zainteresowanych podjęciem studiów w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym na naszej Akademii.

Przyjdźcie do pawilonu dydaktycznego P-4 im. prof. Z. Zagrobelnego na terenie Stadionu Olimpijskiego, ul. I.J. Paderewskiego 35 (dojazd tramwajami linii 9, 17, 33)

w ramach

DRZWI OTWARTYCH UCZELNI

W godz. 10.00 – 12.00 zapraszamy kandydatów na Wydział Nauk o Sporcie, kierunek: sport.

W godz. 12.00 – 14.00 kandydaci na Wydział Wychowania Fizycznego będą mogli dowiedzieć się więcej na temat następujących kierunków nauczania: wychowanie fizyczne; turystyka i rekreacja; nowoczesny biznes w rekreacji i turystyce; przedsiębiorczość w turystyce; usługi rekreacyjne i relaksacyjne.

W godz. 14.00 – 16.00 mogą odwiedzić naszą Akademię kandydaci na Wydział Fizjoterapii, aby sprawdzić, co czeka ich w trakcie realizacji studiów na kierunkach: fizjoterapii, kosmetologii, terapii zajęciowej, aktywności w procesie starzenia.

Kontakt: (71) 347-35-61

rekrutacja@awf.wroc.pl