Opłatkowe spotkanie studentów z władzami uczelni

Autor: Anna Kiczko | Opublikowano: 19.12.2014 | Kategoria: Spotkania opłatkowe

Opłatkowe spotkanie studentów z władzami uczelni

Tradycyjnie, po obradach przedświątecznego Senatu, 18 grudnia Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego zorganizowała w Sali Błękitnej spotkanie opłatkowe, na które zaprosiła JM Rektora wraz z członkami Senatu, władze dziekańskie oraz opiekunów organizacji studenckich. W miłej świątecznej atmosferze składano sobie nawzajem życzenia świąteczno-noworoczne i spożywano tradycyjne potrawy wigilijne.

Rektor prof. Juliusz Migasiewicz w krótkim przemówieniu okolicznościowym powiedział m. in.:

Kochani studenci, z wielką radością spotykamy się z Wami! Wasza rola na uczelni jest bowiem nie do przecenienia: umożliwia nam zorganizowanie studiów w celu zdobycia określonych kompetencji zawodowych oraz dyplomów, które pozwolą Wam na rynku pracy ubiegać się o atrakcyjne oferty. Mam dla Was dobrą wiadomość: nie ma bezrobotnych zarejestrowanych absolwentów zarówno naszej wrocławskiej Akademii, jak i innych w Polsce. Nasi absolwenci dobrze sobie radzą zawodowo nie tylko jako nauczyciele czy trenerzy, ale także jako np. bankowcy, czy przedstawiciele ubezpieczeń, po różne inne zawody w sferze życia społecznego. Jesteście dla nas najważniejsi i bardzo pilnie będziemy wsłuchiwać się w Wasze wypowiedzi w czasie obrad ciał kolegialnych, jak rady wydziałów czy senat.

Rektor prof. J. Migasiewicz przekazał studentom życzenia zdrowych, wesołych, świąt i wszystkiego dobrego w nowym roku, aby wasze marzenia, aspiracje, realizowały się jak najlepiej, żeby także i poza uczelnią – w życiu rodzinnym – wszystko układało się po Waszej myśli, abyście w dobrym nastroju, pogodnych humorach mogli studiować i być dumni z tego, że jesteście studentami.

W imieniu studentów Mariusz Tomczyk – przewodniczący Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego złożył wszystkim obecnym życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku, przekazując każdemu uczestnikowi spotkania prezent w postaci bombki na choinkę. - Mamy nadzieję, że pojawią się one w Waszych domach, aby Państwo pamiętali, że byli w gościnie u Samorządu Studenckiego.

Fotoreportaże (1) (2)

Ostatnia aktualizacja: 20 grudnia 2014 01:40:03