XXII Plebiscyt „Życia Akademickiego” na najlepszego sportowca i trenera AWF we Wrocławiu w 2014 roku

Autor: Anna Kiczko | Opublikowano: 16.01.2015 | Kategoria: Plebiscyt sportowy "Życia Akademickiego"

XXII Plebiscyt „Życia Akademickiego”  na najlepszego sportowca i trenera AWF we Wrocławiu  w 2014 roku

Redakcja „Życia Akademickiego” przy współpracy Samorządu Studenckiego oraz Działu Spraw Studenckich i Sportu Akademickiego tradycyjnie ogłasza XXII Plebiscyt na najlepszego sportowca i trenera AWF oraz AZS AWF Wrocław w 2014 roku.

Głosujemy na sportowców studiujących na AWF we Wrocławiu lub trenujących w klubie sportowym AZS AWF we Wrocławiu oraz na trenerów pracujących na naszej uczelni lub w uczelnianym klubie. Wasz wybór zadecyduje o przyznaniu im tytułu najpopularniejszego sportowca, trenera, drużyny.

Informacje o sukcesach sportowych zamieszczane są w „Życiu Akademickim” www.zycie.awf.wroc.pl oraz w zakładce „Sport” na www.awf.wroc.pl.

Ogłoszenie wyników plebiscytu nastąpi we wtorek, 17 lutego 2015 r., w czasie uroczystej gali na Balu Sportowca.

Zachęcamy do zgłaszania kandydatów na najlepszego i najpopularniejszego sportowca i trenera roku 2014.

Formularz zgłoszeniowy (1) lub (2)

Głosowanie trwa do 31 stycznia br.

Ostatnia aktualizacja: 26 stycznia 2015 23:11:49