Wyniki XXII Plebiscytu „Życia Akademickiego” na najlepszego zawodnika oraz trenera AWF i AZS AWF we Wrocławiu w 2014 roku

Autor: Anna Kiczko | Opublikowano: 17.02.2015 | Kategoria: Plebiscyt sportowy "Życia Akademickiego"

Wyniki XXII Plebiscytu „Życia Akademickiego” na najlepszego zawodnika oraz trenera AWF i AZS AWF we Wrocławiu w 2014 roku zostały ogłoszone dzisiaj wieczorem na uroczystej Gali, zorganizowanej przez Uczelnianą Radę Samorządu Studenckiego, przy współpracy Biura ds. Studenckich, Redakcji "Życia Akademickiego, Centrum Informatycznego, Klubu Sportowego AZS AWF Wrocław, pod patronatem prof. nadzw. Andrzeja Rokity - prorektora ds. studenckich i sportu akademickiego. Po ogłoszeniu wyników rozpoczął się Bal Sportowca, który potrwa do godz. 4.00.

Wyniki XXII Plebiscytu „Życia Akademickiego” na najlepszego zawodnika oraz trenera AWF i AZS AWF we Wrocławiu w 2014 roku

Zawodnicy:

1. Rafał Omelko i Łukasz Krawczuk, 400 m, sztafeta 4 x 400 m

2. Justyna Kasprzycka, skok wzwyż

3. Joanna Linkiewicz, 400 m ppł, sztafeta 4 x 400 m

4. Robert Sobera, skok o tyczce

5. Tomasz Wawrzonowski, strzelectwo sportowe

Agata Ozdoba wyróżniona specjalną nagrodą jako "nadzieja olimpijska" w judo na IO w Rio 2016

Trenerzy:

1. Marek Rożej, Dariusz Łoś, Paweł Korycki, Dawid Pyra

Specjalne nagrody Kapituły

Za działalność organizacyjną na rzecz sportu: