IX Dni Fizjoterapii


Autor: Anna Kiczko | Opublikowano: 07.06.2015 | Kategoria: Konferencje


Wydział Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, obchodzący w tym roku 20-lecie istnienia i działalności, zaprasza na cykliczną konferencję naukową – IX Dni Fizjoterapii, która odbędzie się w dniach 12-13 czerwca br. w Pawilonie P-4 im. Profesora Zdzisława Zagrobelnego, znajdującego się w kompleksie Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu przy al. Paderewskiego 35. 

Celem Konferencji jest popularyzacja najnowszych osiągnięć w rehabilitacji specjalistów z dziedziny nauk  medycznych, nauk o kulturze fizycznej, nauk o zdrowiu i nauk społecznych.

Udział w konferencji zgłosiło około 200 osób z Polski i z zagranicy – wybitnych specjalistów rehabilitacji i fizjoterapii, kosmetologii estetycznej, terapii zajęciowej, lekarzy, pracowników naukowych z dziedziny kultury fizycznej, a także studentów z różnych ośrodków akademickich.

Prace prezentowane będą w sesjach tematycznych, w języku angielskim i polskim, w formie krótkich referatów i plakatów. Każdą z sesji poprzedzi referat wprowadzający, wygłoszony przez specjalistę z danej dziedziny. Odbędą się także zajęcia praktyczne z zakresu kosmetologii, psychomotoryki i fizjoterapii.

 

Program konferencji i inne szczegóły

 

Relacja z konferencji

Fotoreportaże (klik i klik)


Ostatnia aktualizacja: 1 lipca 2015 09:58:48