Dr Katarzyna Kopecka-Piech moderatorem debaty „Młodzi w nauce”

Autor: Anna Kiczko | Opublikowano: 10.12.2015 | Kategoria: Informacje

Jutro, 11 grudnia, <<< dr Katarzyna Kopecka-Piech, poprowadzi debatę pt. „Młodzi w nauce”, której patronuje Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu.

Debata odbędzie się we Wrocławskim Centrum Akademickim, Rynek 13, II piętro, w godz. 17.00 – 19.00.

W debacie uczestniczyć będą:

- dr Emanuel Kulczycki z Uniwersytetu Adama Mickiewicza, członek Rady Młodych Naukowców, który przedstawi prelekcję pt.: „Nie śpię, bo buduję CV. Młody naukowiec w polskim systemie akademickim”,
- dr Paweł Jarnicki z Fundacji Projekt Nauka, ETHZ, członek Akademii Młodych Uczonych i Artystów, „Pracuję naukowo, bo nie dbam o stały etat. Czy można pracować tylko „na grantach”?”
- dr Bartosz Ryż z Fundacji Projekt Nauka, „Niezależna jednostka wśród Komitetów, Rad i Komisji. O polityce naukowej z perspektywy NGO”

Po prelekcjach odbędzie się otwarta dyskusja.

Dr Katarzyna Kopecka-Piech jest adiunktem w Zakładzie Komunikacji Społecznej i Mediów na Wydziale Nauk o Sporcie naszej Akademii; jest członkiem Akademii Młodych Uczonych i Artystów oraz członkiem Rady Młodych Naukowców.

Ostatnia aktualizacja: 10 grudnia 2015 20:33:42