Bal Sportowca 2016


Autor: Anna Kiczko | Opublikowano: 06.01.2016 | Kategoria: Plebiscyt sportowy "Życia Akademickiego"


Bal Sportowca 2016

To już po raz 23. odbędzie się na naszej Akademii Bal Sportowca, w czasie którego ogłoszone zostaną wyniki Plebiscytu „Życia Akademickiego” na najlepszego sportowca i trenera Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz klubu sportowego AZS AWF Wrocław w roku 2015.  

Od wielu lat współorganizatorami uroczystej gali oraz Balu Sportowca są: Samorząd Studencki, Dział Spraw Studenckich i Sportu Akademickiego oraz uczelniany klub sportowy AZS AWF Wrocław, natomiast Centrum Informatyczne prowadzi na stronie uczelni http://awf.wroc.pl głosowanie internetowe na najpopularniejszych sportowców i trenerów. W głosowaniu mogą brać udział studenci oraz pracownicy naszej uczelni, po uprzedniej rejestracji i zalogowaniu się, oddając swoje głosy na sportowców studiujących na AWF we Wrocławiu lub trenujących w klubie sportowym AZS AWF we Wrocławiu oraz na trenerów pracujących na naszej uczelni lub w uczelnianym klubie. Informacje o ich sukcesach są zamieszczane w „Życiu Akademickim” (http://zycie.awf.wroc.pl) oraz w zakładce „Sport” na stronie internetowej uczelni (http://awf.wroc.pl).

O wynikach plebiscytu na najlepszego sportowca i trenera w 2015 r. zadecycuje Kapituła pod przewodnictwem prof. Andrzeja Rokity – prorektora ds. studenckich i sportu akademickiego.

Ogłoszenie wyników plebiscytu nastąpi we wtorek, 19 stycznia 2016 r., w czasie uroczystej gali rozpoczynającej Bal Sportowca, a wszystko odbędzie się tradycyjnie w holu budynku P-4 im. Prof. Z. Zagrobelnego.

Bilety do nabycia w akademiku, w pokojach 406 A i 506 A oraz w siedzibie klubu sportowego AZS AWF Wrocław w godz. 10.00 – 16.00. Cena biletu wynosi 60 zł. Uwaga: liczba miejsc ograniczona. Dla członków klubu ASZ AWF Wrocław 10% zniżki. W cenę wliczone są liczne atrakcje: udział w uroczystej gali plebiscytowej wraz z ogłoszeniem wyników na najlepszego sportowca i trenera roku 2015, całonocna zabawa przy zespole muzycznym „na żywo”, atrakcyjny catering, występy taneczne oraz inne pokazy.  


Ostatnia aktualizacja: 7 stycznia 2016 01:51:24