Aktualności w kategorii Imprezy sportowe

Maraton pływacki „Ekiden” 2016

Wczoraj, 6 kwietnia, odbył się na naszej uczelnianej krytej pływalni im. prof. Bogdana Czabańskiego maraton pływacki „Ekiden”, zorganizowany tradycyjnie przez Uczelnianą Radę Samorządu Studenckiego.

„Przewietrz się na Olimpijskim” 2015

W sobotę, 10 października, na terenach Stadionu Olimpijskiego oraz w jego okolicy rozegrano trzynastą już edycję imprezy biegowej „Przewietrz się na Olimpijskim", zorganizowaną tradycyjnie przez Klub Sportowy AZS AWF Wrocław oraz Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu pod patronatem honorowym JM Rektora – prof. Juliusza Migasiewicza.

„Przewietrz się na Olimpijskim” 2014

11 października na terenach Stadionu Olimpijskiego oraz w jego okolicy rozegrano dwunastą edycję imprezy biegowej „Przewietrz się na Olimpijskim", zorganizowaną przez Klub Sportowy AZS AWF Wrocław oraz Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu pod patronatem honorowym JM Rektora – prof. Juliusza Migasiewicza. W imprezie wzięło udział blisko 500 osób. W biegu na dystansie 10 km, rozgrywanym w ramach Grand Prix Polski PZLA, startowało 156 zawodników, w tym 45 kobiet. W biegu otwartym na dystansie 960 m wzięło udział 276 osób, w tym niejednokrotnie całe rodziny. Rozegrano także marsz z kijami – nordic walking – w którym wzięło udział 55 pań oraz 9. panów, razem 64 osoby.