Aktualności w kategorii Plebiscyt sportowy "Życia Akademickiego"

Uroczysta gala XXIII Plebiscytu „Życia Akademickiego” na najlepszego sportowca i trenera AWF i AZS-AWF Wrocław  w 2015 roku

Uroczysta gala XXIII Plebiscytu „Życia Akademickiego” na najlepszego sportowca i trenera AWF i AZS-AWF Wrocław w 2015 roku

Najlepsi sportowcy w towarzystwie osób wręczających im nagrody. Od lewej: Rafał Omelko, Robert Sobera, Michał Bąbos, Adam Stocki, Juliusz Migasiewicz, Joanna Linkiewicz, Marian Dymalski, Jacek Sutryk, Agata Ozdoba, Zbigniew Korzeniowski, Adam Frąckiewicz, Tomasz Kabała, Anna Tymińska (fot. H. Nawara)

19 stycznia, wieczorem, ogłoszono wyniki XXIII Plebiscytu „Życia Akademickiego” na najlepszego sportowca oraz trenera Akademii Wychowania FizycznegoKlubu Sportowego AZS-AWF we Wrocławiu w 2015 roku. Uroczysta gala odbyła się tradycyjnie w hollu pawilonu dydaktycznego im. prof. Z. Zagrobelnego. Uczestniczyli w niej przedstawiciele władz naszej Akademii na czele z rektorem – prof. Juliuszem Migasiewiczem, przedstawiciele urzędów województwa dolnośląskiego i urzędu miejskiego, a także sponsorzy nagród dla wyróżnionych w plebiscycie sportowców i trenerów.

Wyniki XXIII Plebiscytu „Życia Akademickiego” na najlepszego zawodnika oraz trenera AWF i AZS AWF we Wrocławiu w 2015 roku

Przed godziną skończyła się uroczysta gala XXIII Plebiscytu „Życia Akademickiego” na najlepszego zawodnika oraz trenera AWF i AZS AWF we Wrocławiu w 2015 roku. W tej chwili trwa Bal Sportowca, przygotowany przez Uczelnianą Radę Samorządu Studenckiego, na którym bawią się sportowcy, studenci, członkowie AZS AWF Wrocław. Życzymy udanej, wesołej zabawy!

Oto wyniki XXIII Plebiscytu „Życia Akademickiego”:

Bal Sportowca 2016

To już po raz 23. odbędzie się na naszej Akademii Bal Sportowca, w czasie którego ogłoszone zostaną wyniki Plebiscytu „Życia Akademickiego” na najlepszego sportowca i trenera Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz klubu sportowego AZS AWF Wrocław w roku 2015.

Uroczysta gala XXII Plebiscytu „Życia Akademickiego” na najlepszego sportowca i trenera AWF i AZS AWF Wrocław w 2014 roku

Wyniki XXII Plebiscytu „Życia Akademickiego” na najlepszego sportowca oraz trenera AWF i AZS AWF we Wrocławiu w 2014 roku zostały ogłoszone wieczorem, 17 lutego, na uroczystej Gali, zorganizowanej przez Uczelnianą Radę Samorządu Studenckiego, przy współpracy Biura ds. Studenckich, Redakcji "Życia Akademickiego, Centrum Informatycznego, Klubu Sportowego AZS AWF Wrocław, pod patronatem prof. nadzw. Andrzeja Rokity - prorektora ds. studenckich i sportu akademickiego. Obecni byli przedstawiciele władz uczelni na czele z rektorem – prof. Juliuszem Migasiewiczem, jak i przedstawiciele urzędów województwa dolnośląskiego i urzędu miejskiego, a także sponsorzy nagród dla wyróżnionych sportowców i trenerów.

Wyniki XXII Plebiscytu „Życia Akademickiego” na najlepszego zawodnika oraz trenera AWF i AZS AWF we Wrocławiu w 2014 roku

Wyniki XXII Plebiscytu „Życia Akademickiego” na najlepszego zawodnika oraz trenera AWF i AZS AWF we Wrocławiu w 2014 roku zostały ogłoszone dzisiaj wieczorem na uroczystej Gali, zorganizowanej przez Uczelnianą Radę Samorządu Studenckiego, przy współpracy Biura ds. Studenckich, Redakcji "Życia Akademickiego, Centrum Informatycznego, Klubu Sportowego AZS AWF Wrocław, pod patronatem prof. nadzw. Andrzeja Rokity - prorektora ds. studenckich i sportu akademickiego. Po ogłoszeniu wyników rozpoczął się Bal Sportowca, który potrwa do godz. 4.00.

XXII Plebiscyt „Życia Akademickiego”  na najlepszego sportowca i trenera AWF we Wrocławiu  w 2014 roku

XXII Plebiscyt „Życia Akademickiego” na najlepszego sportowca i trenera AWF we Wrocławiu w 2014 roku

Redakcja „Życia Akademickiego” przy współpracy Samorządu Studenckiego oraz Działu Spraw Studenckich i Sportu Akademickiego tradycyjnie ogłasza XXII Plebiscyt na najlepszego sportowca i trenera AWF oraz AZS AWF Wrocław w 2014 roku.