Aktualności w kategorii Sukcesy w plebiscytach sportowych

Prof. Andrzej Rokita Działaczem Roku w plebiscycie „Gazety Wrocławskiej”

Od lewej: Agata Ozdoba (VII miejsce), prodziekan Kazimierz Witkowski z nagrodą dla Joanny Linkiewicz (VI m), prorektor Andrzej Rokita - Działacz Roku, rektror Juliusz Migasiewicz z nagrodą za 2. miejsce dla Wielofunkcyjnej Hali Sportowej w kat. Obiekt Roku, prodziekan Jacek Stodólka z nagrodą dla Rafała Omelko (IV m)

Wczoraj, 11 stycznia, podczas uroczystej gali w Narodowym Forum Muzyki prof. Andrzej Rokita – prorektor ds. studenckich i sportu akademickiego naszej Akademii oraz prezes uczelnianego klubu sportowego AZS AWF Wrocław odebrał nagrodę jako zwycięzca w kategorii Działacz Roku 63. Plebiscytu Gazety Wrocławskiej na najlepszego sportowca i trenera Dolnego Śląska.

Sukces sportowców i trenerów naszej Akademii w konkursie AZS

Pięcioro studentów-sportowców z naszej Akademii oraz dwóch trenerów z AZS AWF Wrocław znalazło się w czołówce najlepszych sportowców i trenerów 2015 roku, którą wyłoniła Kapituła pod przewodnictwem dr. Zdzisława Paligi – wiceprezesa Dolnośląskiej Organizacji Środowiskowej AZS, złożona z przedstawicieli klubów AZS, SWFiS oraz lokalnych mediów.

Nagroda specjalna dla JM Rektora w plebiscycie „Słowa Sportowego”

„Od kilku lat wrocławska Akademia Wychowania Fizycznego jest najlepszą uczelnią tego typu w Polsce. Duża w tym zasługa Jego Magnificencji Profersora Juliusza Migasiewicza. Były zawodnik, trener, a później nauczyciel akademicki, jak nikt zna problemy studentów i sportowców, a jeśli do tego dodamy żyłkę menadżerską, to sukces murowany. Życzymy, żeby wrocławska AWF zawsze była tak słoneczną uczelnią, jak obecnie.”

Oto treść listu gratulacyjnego, który wraz z nagrodą specjalną otrzymał JM Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu – prof. dr hab. Juliusz Migasiewicz w czasie piątkowej gali Plebiscytu „Słowa Sportowego” na najpopularniejszego sportowca i trenera na Dolnym Śląsku w roku 2014.